افتتاح پروژه مجتمع آبرسانی روستایی احمدآباد برکه شهرستان لالی

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
  • مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان لالی از افتتاح پروژه مجتمع آبرسانی روستایی احمد آباد برکه شهرستان لالی خبر داد و گفت: با بهره‌برداری از این پروژه در شهرستان لالی، آب شرب مورد نیاز این روستا پایدار شد .
 
مرتضی مرادی اظهار کرد: پروژه تامین آب شرب پایدار و بهداشتی روستای احمدآباد برکه شهرستان لالی به عنوان پروژه تک روستایی و با تامین اعتبار از صندوق توسعه ملی به بهره‌برداری رسید.
وی افزود: اعتبار هزینه شده در این پروژه ۵ میلیارد ریال است و برای اجرای آن ۲۵۰۰ متر خط انتقال کارگزاری و دو منبع ذخیره ۱۰۰ متر مکعبی احداث شده است. از محل چشمه برکه، اهالی روستای احمدآباد برکه از نعمت آب شرب پایدار و بهداشتی بهره‌مند شدند.
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان لالی ادامه داد: روستای احمدآباد برکه در ۳۰ کیلومتری شهرستان لالی واقع است و جمعیتی بالغ بر ۱۶ خانوار (۱۴۰ نفر) را تحت پوشش دارد که پیش از افتتاح این طرح، اهالی روستای احمدآباد برکه با مشقت و به سختی آب موردنیاز خود را تامین می‌کردند.
مرادی خاطرنشان کرد: کارگزاری ۲۵۰۰ متر خط انتقال ۳ اینچ، احداث یک کیلومتر جاده دسترسی در مناطق کوهستانی و سخت گذر، نصب یک دستگاه الکتروپمپ، نصب ۲ دستگاه ترانسفورماتور برق، نصب ۲۰ مورد اتصالات و احداث ۲۵۰۰ متر شبکه برق فشار قوی از جمله اقدامات انجام شده در این پروژه است.
مرجع / ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *