۱

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اندیکا اعلام کرد: با توجه به بارش باران و برف شدید در محورهای این شهرستان کلیه راههای شریانی و فرعی با فعالیت شبانه روزی نیروهای راهداری باز می باشد. + تصاویر

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

 

به گزارش پایگاه خبری آستاره نیوز مهندس دهنو عصر امروز ۶ اسفند در گفت گو با خبرنگار ما اظهار کرد: با وجود بارندگی برف و باران در شهرستان اندیکا محورهای مواصلاتی اندیکا- چهارمحال بختیاری و راههای فرعی و روستایی با تلاش عوامل راهداری تردد بدون مشکل در حال انجام می باشد.

وی افزود: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده و بارش برف ۳۳ساعته در گردنه تاراز، ۱۳۲مرحله برف روبی و پاکسازی مداوم به طول ۲۰کیلومتر و همچنین نمک پاشی ۲۰تن جهت جلوگیری از از یخ زدگی سطح راه انجام گردید.
دهنو با توجه به آماده باش راهداران،تجهیزات و ماشین آلات این اداره و اکیپ های گشت شبانه روزی یادآور شد:
۷۰مورد آزاد سازی و کمک رسانی خودروها و اسکان تعداد ۱۵خانوار در راه مانده انجام گردید.

وی گفت: از مسافرینی که قصد سفر در محورهای کوهستانی و برف گیر دارند درخواست کرد تمهیدات لازم را بیاندیشند و زنجیر چرخ و لوازم مورد نیاز همراه داشته باشند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: کلیه محورهای اصلی،فرعی و روستایی بدون مشکل در اختیار کاربران راهها می باشد و چنانچه مسیری مسدود باشد در حوضه کاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نمی باشد. انتهای پیام

۷

۶

۵

۴

۳

۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *