۱

طرح “همگام با مردم” با نشست فرماندار اندیکا و بعضی از مسئولین با مردم در شهرستان اندیکا برگزار شد.

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

به گزارش پایگاه خبری آستاره نیوز ، روز دوشنبه ۲۵ دی ماه طرح همگام با مردم با حضور فرماندار اندیکا و چندتن از مسئولین شهرستان در مسجد در روستای مومن آباد برگزار شد.

در ابتدای این نشست مردمی آقای فرشاد قاسمی نماینده شوراهای شهر و روستا در استان ضمن عرض خوش آمد وتقدیر از فرماندار و مسئولین حاضر در این نشست، هدف برگزاری طرح همگام با مردم را دیدار حضوری مردم با مسئولین و شنیدن مشکلات انها از نزدیک، اقدام برای حل مشکلات مردمی در فاصله زمانی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت بر حسب نوع مشکل، مشارکت بیشتر مردم در حل مسایل و اشنایی انها با برنامه های دولت ونهایتا ایجاد اشتغال و اخذ تسهیلات را بیان کرد.

در ادامه این نشست مردمی  شوراهای اسلامی و دهیاران این دهستان  با وقت تعیین شده مشکلات روستاهای خود با حضور فرماندار و دیگر مدیران مطرح نمودند. که از اولویت های این منطقه میتوان در  دو حوزه  احداث جاده مناطق دشتگل ، روستاهای مسیر طالپا و پل عالی اباد و در حوزه مشکلات سرویس خدمات دهی اداره مخابرات و اینترنت نام برد.

در انتهای این نشست آقای ورناصری فرماندار شهرستان اندیکا بعد از ارایه توضیحاتی  کامل در مورد برنامه های دولت جهت ایجاد اشتغال برای جوانان جویای کار و شیوه اخذ تسهیلات کم بهره، با ارایه طرح های توجیهی از جمله  دامداری، پروار بندی، مرغداری، مشاغل خانگی و غیره  اعلام داشتند که متقاضیان می توانند به فرمانداری وادارات مربوطه جهت اقدام  مراجعه کنند.

فرماندار اندیکا افزود: در حوزه جاده  و مسیرهای ذکر شده پیگیری های خوبی صورت گرفته است و ان شاءالله در آینده  شاهد عملیاتی شدن انها هستیم . وی گفت: در حوزه مخابرات و اینترنت نیز اخیراَ نه عدد دکل مخابراتی به شهرستان فرستاده  شده که بعد از نصب  این دکل ها مشکل رفع خواهد شد.

در پایان مهندس ورناصری امادگی خود را برای  حضور در مناطق مختلف شهرستان برای رسیدگی به مشکلات مردم اعلام  نمودند

قرار بر این شد که حداقل هر ماهی یک بار «طرح همگام با مردم » در مناطق و بخشهای مختلف شهرستان با حضور مدیران بر گزار گردد .

مدیران حاضر دراین جلسهبه شرح ذیل می باشد

۱.فرماندار

۲.بخشدار مرکزی

۳.مدیر شبکه بهداشت ودرمان

۴.مدیر بنیاد مسکن

۵.مدیر ابفار

۶.مدیر راه و ترابری

و اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی و شهرستان .

۲

۳

 

 

 

 

.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *