کرمان

فرصت یک هفته ای پورابراهیمی به وزیر رفاه برای تهیه گزارش تخلفات خرید پتروشیمی مسجد سلیمان توسط صندوق بازنشستگی کشوری در مجلس

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
                                                  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از فرصت یک هفته ای به وزیر رفاه جهت تهیه گزارش تخلفات خرید پتروشیمی مسجد سلیمان توسط صندوق بازنشستگی کشوری در مجلس خبر داد.

 

به گزارش آستاره نیوز به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کرمان و راور: دکتر محمدرضا پورابراهیمی اظهار کرد: عدم شفافیت اقتصادی در مجموعه فعالیت های صندوق بازنشستگی کشوری یکی از موضوعات مهم سوال از وزیر کار در کمیسیون اجتماعی مجلس بود.
وی با اشاره موضوعات مطرح شده در جلسه سوال از وزیرتعاون کار و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: عدم جلوگیری از تخلفات انجام شده در صندوق بازنشستگی کشوری در پرونده هایی مانند پتروشیمی گچساران، شرکت آتیه صبا و همچنین عدم گزارش صورت های مالی حسابرسی شده صندوق بازنشستگی کشوری از سال ۹۳ تاکنون و نحوه انتخاب مدیران اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری و پرداخت حقوق و مزایای آنها از محورهای سوال از وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی بود.
پورابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به صحبت های وزیر رفاه مقرر گردید وزیر رفاه ظرف مدت یک هفته گزارش تخلفات خرید پتروشیمی مسجد سلیمان توسط صندوق بازنشستگی کشوری در مجلس ارائه نماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *