محمود فکری

محمود فکری: با تمام توان و تمرکز با بادران بازی می‌کنیم

این خبر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان بیان کرد که از چند تیم برای فصل آینده پیشنهاد دارد اما هنوز با تیم لیگ برتری صحبت نکرده است.

به گزارش پایگاه خبری آستاره نیوز، محمود فکری در حاشیه تمرین تیم نفت مسجد سلیمان  درباره بازی پیش روی تیمش با بادران تهران گفت: بازی با بادران برای ما سرنوشت ساز است. حداقل امتیاز از این بازی، می‌تواند سند صعود ما به لیگ برتر را امضا کند. همه ما تلاش می‌کنیم و بچه‌ها با تمام تمرکز و توانشان وارد این بازی می‌شوند. امیدوارم دست‌کم یک امتیاز از این بازی بگیریم و آخرین بازی که در مسجد سلیمان داریم را با قهرمان شدن جشن بگیریم. تمرین خوبی را داشتیم تا ان‌شاءالله برای بازی با بادران آماده شویم. ما فقط محمد علی‌نژاد را به علت مصدومیت نداریم.

او در مورد سطح بازی‌های لیگ یک اظهار کرد: بازی‌ها قابل پیش بینی نیستند و تیم‌ها خیلی به هم نزدیک هستند. مثلا شاید بتوانیم از یک تیم بالای جدولی امتیاز بگیریم ولی از یک تیمی که در رده‌های پایین است شکست بخوریم. بعضی تیم‌ها به واسطه امکانات و شخصیت تیمی که دارند نتایج خوبی می‌گیرند اما بعضی تیم‌ها به واسطه مشکلی که دارند شاید به پایین جدول بروند.

او افزود: این به معنی آن نیست که فاصله فوتبالی تیم‌ها با هم خیلی متفاوت است. به این دلیل است که همه بازی‌ها به نوعی دشوار هستند.

فکری درباره حضورش در نفت مسجد سلیمان در فصل آینده اظهار کرد: تمام تمرکزم روی دو بازی آینده است و بعد از آن تصمیم می‌گیرم. البته مسئولان نفت مسجد سلیمان و چند تیم دیگر با من صحبت کردند. من هنوز با تیم لیگ برتری صحبت نکرده‌ام.

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان فردا (دوشنبه) در چارچوب هفته سی‌وسوم لیگ دسته یک ایران قرار است از ساعت ۱۷ درورزشگاه کارگران کرج با بادران تهران روبرو شود. نفت مسجد سلیمان برای صعود به لیگ برتر تنها به یک امتیاز نیاز دارد. این تیم اکنون با ۶۴ امتیاز در رده نخست لیگ دسته یک قرار دارد.

انتهای پیام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *